3 punkty zostają w Bytomiu

• autor: kksbytom, 2013-09-23 11:58

W spotkaniu 4 kolejki KKS Czarni Sucha Góra pokonały u siebie AZS II Wrocław 4:2. Bramki dla Bytomianek zdobyły Dominika Rosak (hat-trick) oraz Marzena Ziaja. Dla AZS-u Joanna Zalwowska i Anna Kornak.

nowa-galeria-4944037.jpg nowa-galeria-4944038.jpg nowa-galeria-4944039.jpg

Po raz pierwszy w tym sezonie Bytomianki były gospodyniami spotkania i podjęły na bocznej płycie Polonii drużynę z Wrocławia. Boisko okazało się szczęśliwe, bo ostatecznie „Czarne” zdobyły 3 punkty w klasyfikacji ligowej. Do boju zagrzewali piłkarki licznie zgromadzeni kibice. W pierwszych minutach spotkania dominowały na boisku Wrocławianki, większość akcji rozgrywana była na połowie gospodyń. Bytomianki nie dopuściły jednak do oddania celnych strzałów i po zdefiniowaniu gry przeciwniczek zmieniły taktykę gry na bardziej ofensywną. Po raz kolejny w tym sezonie Dominika Rosak strzeliła hat-tricka. Pierwszego gola zdobyła dobijając piłkę zagraną w stronę bramki przez Monikę Papinę. Jednak euforia na boisku nie trwała zbyt długo, bo rywalki szybko odpowiedziały na atak dziewczyn z Suchej Góry. Grę uspokoiła „Dika”, która jeszcze w pierwszej połowie powiększyła przewagę o dwa gole. Pomimo prowadzenia drużyna potrzebowała zmotywowania i cennych wskazówek, których udzielił w przerwie meczu II trener – Krzysztof Pałka. W drugiej połowie AZS Wrocław za wszelką cenę próbował odrobić stracone bramki i zmniejszył przewagę zdobywając gola z rzutu wolnego. Wygraną Bytomianek przypieczętowała Marzena Ziaja, która wykorzystała piłkę wrzuconą z lewego skrzydła i umieściła ją w siatce rywalek. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:2.

autor: wiola-ohio 2013-09-23 18:02:16

Profil wiola-ohio w Futbolowo Z czystym sumieniem przyznać trzeba, iż mecz był naprawdę świetny! Cztery bramki, to dość sporo - co pokazało przeciwniczkom, że tym razem jednak nie udało się "nakopać do czarnych tyłków". :)
Z każdym meczem apetyt rośnie, także oby nadchodzący mecz zakończył się podobną ilością bramek a nawet większą!

autor: ~krzyniu 2013-09-23 20:37:41

avatar Żaba, a nie mówiłem?