Już za 4 dni kolejne starcie

• autor: _Wiolek_, 2013-10-09 09:56

Przed nami kolejny mecz szóstej kolejki. Zostanie on rozegrany u siebie przeciwko drużynie BTS Rekord Bielsko-Biała, na boisku T.S. Polonia Bytom, ul. Olimpijska - godz. 12:00. Jak tym razem potoczy się mecz, jakim zakończy się wynikiem? To już rozstrzygnie się w niedzielę.

Po ostatnich niedzielnych zmaganiach i wspaniałym wyniku, czas kontynuować dobrą passę i pozwolić piłce znów pozostać w siatce. Czasem, gdy wydaje się, że szanse są marne i wszystko jest już przesądzone, następuje przewrót, który okazuje się być zaskoczeniem dla wszystkich. Sytuacje na boisku bywają nieprzewidywalne, czasem bez wyjścia, ale swojego broni się do końca. Jak to będzie na meczu z BTS Rekord Bielsko - Biała? Wydawać się może, że większych problemów być nie powinno, ponieważ poprzednie wyniki z tą drużyną przedstawiały się w następujący sposób - 4:4 oraz 3:2, oczywiście dla "Czarnych". Nie trzeba być wybitnym uczonym, by mieć świadomość tego, że wynik meczu tak naprawdę zależy tylko i wyłącznie od zawodniczek, od tego czy dadzą z siebie wszystko, od motywacji i zgrania.
Tak więc, serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do kibicowania i wspierania drużyny. laugh

autor: ~Smithe929 2014-08-02 03:01:36

avatar I have been surfing online more than 3 hours today, yet I never found any interesting article like yours. It is pretty worth enough for me. In my view, if all webmasters bloggers made good content as you did, the internet will be much more useful than ever before. dffekkedfgfdddag