IV miejsce w I Mistrzostwach Śląska U12 w Futsalu!

• autor: kksbytom, 2015-01-13 21:08

Nasze ORLIKI zajęły IV miejsce w Mistrzostwach Śląska! Brawo!

W dniu 11.01.2015 r. odbyły się w Częstochowie I Mistrzostwa Śląska U12 w Futsalu.
Mistrzostwa rozgrywane były w 2 grupach A i B. Grupa A: ISD-AJD Częstochowa I, Polonia Bytom, Polonia Tychy I, Gimnazjum Kochanowice. Grupa B: Gmina Kłomnice, APN Tygryski Świętochłowice, Polonia Tychy II, ISD-AJD Częstochowa II.
Nasza drużyna w pierwszym meczu spotkała się z ISD-AJD Częstochowa, który był faworytem w tym spotkaniu (w grudniowym turnieju przegrana Bytomianek 13:1) .Mimo to naszym zawodniczkom udało się rywalizować,jak równy z równym przez 10min, na 2min przed końcem czasu regulaminowego zawodniczki z Częstochowy strzeliły bramkę i tym samym ustaliły końcowy wynik spotkania 1:0.
W drugim spotkaniu Polonistki rozegrały mecz z Gimnazjum Kochanowice i wygrały 2:0! :) A w trzecim meczu spotkały się z zaprzyjaźnioną Polonią Tychy I, z którą również odniosły zwycięstwo 2:0!
Dzięki jednej porażce i dwóm zwycięstwom Bytomianki wyszły z grupy z 2 miejsca i spotkały się w pierwszym meczu półfinałowym z Polonią Tychy I, która była niepodważalnym faworytem tych rozgrywek. Mecz zakończył się przegraną 0:7, co dało możliwość gry o 3 miejsce. W małym finale Polonia Bytom spotkała się z Tygryskami Świętochłowice. Obie drużyny zawzięcie walczyły o brązowy medal, jednak po 12 minutach gry wynik nadal był remisowy 0:0, co doprowadziło do pierwszych rzutów karnych w rozgrywanym turnieju. W tym dniu szczęście leżało po stronie zawodniczek ze Świętochłowic, które wykorzystały swoje rzuty karne i wygrały z Bytomiankami 2:0. W wielkim finale znalazły się ISD-AJD Częstochowa i Polonia Tychy II. Mecz zakończył się zwycięstwem Tyszanek 5:0.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. KKS Polonia Tychy
2. ISD-AJD GOL Częstochowa

3. APN Tygryski Świętochłowice
4. KTS Polonia Bytom

5. ISD-AJD GOL Częstochowa II
6. KKS Polonia Tychy I

7. Gimnazjum Kochanowice

8. Gmina Kłomnice

autor: ~kibic 2015-01-14 14:35:50

avatar Dziewczynki tak trzymać!!!!
Jest coraz lepiej!!!!
Uwierzcie w swoją siłę!!!!