Jolanta Majda kończy karierę

• autor: kksbytom, 2015-06-25 11:18

Wraz z końcem sezonu 2014/2015 karierę piłkarską zakończyła nasza podstawowa zawodniczka występująca na pozycji środkowego obrońcy, a zarazem kapitanka naszej drużyny Jolanta Majda.

Pierwsze kroki w piłce kobiecej stawiała w wieku 11 lat w klubie KS Strzybnica (rozgrywki w I lidze), gdzie rozpoczęła się jej piłkarska przygoda z kobiecym futbolem. W 2009 roku przeszła do klubu KS Czarni Sucha Góra,w którym miała spory udział nie tylko pod względem piłkarskim - jako kapitan drużyny wraz trenerkami Iwoną Tarnowską i Karoliną Michalak zmobilizowała siły kobiecej sekcji do przenosin na obiekty Polonii Bytom, gdzie dalej kontynuowała piłkarską karierę.
Zawodniczka Jolanta była ostoją drużyny, a zarazem jej pewnym punktem. Była wzorowym zawodnikiem, na którego zawsze można było liczyć. Nasza „11-tka” zawsze wyróżniała się w drużynie sprytem, inteligencją, darem przewidywania boiskowych zdarzeń i doświadczeniem, które wyniosła z występów w I lidze. Zawieszenie korków na wieszak przez Jolę jest wielkim osłabieniem naszej drużyny. Przez kilkanaście lat poświęcała na boisku wiele zdrowia, czasu i siły.

Jolu w imieniu swoim (Iwona Tarnowska), kibiców, zawodników i wszystkich trenerów, którzy mieli przyjemność Cię trenować bardzo Ci dziękuję. Za radość, którą dawałaś swoimi przepięknymi bramkami, za serce, które zawsze wnosiłaś na boisko, za walkę do ostatku sił, za zdrowie, które pozostawiłaś na murawie. Twoje występy zawsze rozświetlały mecze i przynosiły namiastkę gry na najwyższym poziomie!
DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!! ŻYCZYMY ZDROWIA ORAZ SUKCESÓW W ŻYCIU OSOBISTYM, JAK I ZAWODOWYM!