LKS Polonia Prószków 3:0 LKS Rolnik II Biedrzychowice

Logowanie

Aktualności

Weekend gry za nami

• autor: kksbytom, 2016-09-06 16:01

W piątek 2 września najmłodsza drużyna Polonistek występująca w lidze trampkarzy sprawiła ogromną niespodziankę zarówno trenerce Karolinie Michalak, jak i rodzicom wygrywając 2:0 z TSPN Nadzieją Bytom. Bramki dla naszej drużyny zdobyły Natalia Holewa oraz Nikola Soczyńska. Wielkie brawa! Kolejny mecz w lidze trampkarzy również odbędzie się w piątek tj. 09.09.2016 o godz. 17.00 na boisku sportowym ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Olimpijskiej 2 w Bytomiu. Rywalem naszych młodziczek będzie drużyna TS Szombierki Bytom. Rodziców oraz kibiców serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym najmłodszym zawodniczkom!

Z kolei zawodniczki występujące w rozgrywkach 3 ligi musiały uznać wyższość drużyny przyjezdnej z MKS Myszków i uległy 2:3. Mimo przegranego meczu jesteśmy pełni optymizmu z debiutu, dziewczyny ambitnie walczyły do końca i nie poddały się, czego dowodem jest zdobyty gol kontaktowy w ostatniej minucie meczu. Oby kolejne mecze pozwoliły naszym zawodniczkom nabrać jak najwięcej doświadczenia oraz pewności siebie.

Ostatni mecz weekendowego grania zamykały zawodniczki występujące w 2 lidze, które gościły na własnym boisku drużynę z Żywca. Pomimo bardzo dobrej gry i objęciu prowadzenia przez naszą drużynę w pierwszej połowie meczu, nie udało się utrzymać korzystnego wyniku 1:0. W 55 minucie meczu fatalny błąd popełniły obrończynie przy wznowieniu gry, a prezent bez wahania wykorzystała zawodniczka z Żywca i tym samym otworzyła worek z bramkami. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:4 dla gości.