• Polonia GKS Tychy - Polonia GKS Tychy

Polonia GKS Tychy Polonia GKS Tychy
UKS Gimnazjum Istebna BTS Rekord Bielsko - Biała
TS ROW Rybnik 8:0 KKS Zabrze

Zagraly w osiem i wygraly!

• autor: kksbytom, 2016-10-03 13:33

01.10.2016 odbyła się 6 kolejka II ligi. Bytomianki gościły na własnym boisku drużynę rezerw AZS PWSZ Wałbrzych. Niestety mecz został rozegrany z 45 minutowym opóźnieniem z powodu uwag, co do stanu sztucznej nawierzchni przy ul. Olimpijskiej, ale ostatecznie sędzina główna tego spotkania dopuściła do rozegrania meczu. Gdy wydawałoby się, ze zawodniczki mogą rozpocząć mecz okazało się, że w naszej drużynie zawodniczkom przedawniły się badania lekarskie i mecz miał zakończyć się walkowerem dla drużyny gości. Ostatecznie zawodniczki podjęły decyzję, że spróbują rozegrać mecz w 8 osób. I tak się stało. Był to niezwykle trudny mecz dla naszych dziewczyn pod względem fizycznym. Cieszymy się, że dały radę wybiegać 90 minut, walczyć, jak równy z równym i przy tym odnieść cenne zwycięstwo dla naszej drużyny. Zdobyte punkty liczą się dla nas podwójnie i bez wątpienia bardzo mocno podbudowały nasze zawodniczki przed kolejnymi meczami. Oby ta wygrana zakończyła czarną serię porażek i była dobrym impulsem do łapania kolejnych oczek w następnych spotkaniach ligowych.

Z kolei w 3 lidze Bytomianki uległy zawodniczkom z KS Górnik Bobrowniki Śląskie 3:8. Mimo porażki trzeba pochwalić zawodniczki za rozegranie bardzo dobrego spotkania. 3 bramki strzelone doświadczonej drużynie w tych rozgrywkach pozwala nam śmiało napisać, że nasze niedoświadczone zawodniczki z meczu na mecz coraz lepiej sobie radzą. Mamy nadzieje, że ciężka praca na treningach, czas oraz rozegranie całego sezonu 2016/2017 zaprocentuje w rozgrywkach ligowych w przyszłym roku. 3mamy za Was kciuki! Powodzenia!

Autor: Treść:pozostało znaków:

KKS Zabrze   KTS Polonia
2017-10-28, 14:00:00

Statystyki przedmeczowe »

BTS Rekord Bielsko - Biała - KTS Polonia
Polonia GKS Tychy - KKS Zabrze
UKS Gimnazjum Istebna - TS ROW Rybnik

KKS Zabrze - KTS Polonia - 14:00

10-2017

Polski Węgiel sp. z o.o. Autoryzowany Sprzedawca Kompanii Węglowej S.A.

Ładowanie...