Logowanie

Aktualno軼i

5 kolejka D1 m這dzik za nami!

• autor: kksbytom, 2016-10-03 20:15

W lidze trampkarzy D1 m這dzik nasze m這dziczki uleg造 dru篡nie Piast O瘸rowice i przegra造 5:1. Autork jedynego gola by豉 Natalia Holewa. Mimo trudnych warunków atmosferycznych m這dziczki bardzo ambitnie podesz造 do meczu. Do 15 minuty spotkania gra by豉 wyrównana, oby dwa zespo造 zaprezentowa造 wiele sytuacji bramkowych, jednak 瘸dna z dru篡n nie potrafi豉 ich wykorzysta. Z bardzo dobrej strony pokaza豉 si nasza bramkarka Nikola Soczy雟ka, która broni豉 wszystkie strza造 najlepszego zawodnika O瘸rowic Macieja Janoty. Jednak z minuty na minut m這dziczki opada造 z si, co zosta這 wykorzystane przez rywala i w krótkim odst瘼ie czasu pad造 4 gole. Na drug  po這w dziewczyny wysz造 bardziej zmobilizowane i konsekwentnie realizowa造 za這瞠nia taktyczne podsuni皻e w przerwie przez trenerk Karolin Michalak, co pozwoli這 na strzelenie honorowej bramki.
Kolejny mecz m這dziczki rozegraj ju w pi徠ek 7.10. o godz. 16.30 przy ul. Olimpijskiej 2 w Bytomiu.