• LZS Pakos豉wice - SWD Wodzis豉w 奸御ki 0:9

AZS PWSZ II Wa豚rzych BTS Rekord I Bielsko - Bia豉
GKS GieKSa Katowice S.A. 0:3 LKS Rolnik II Biedrzychowice
KKS I Zabrze 5:1 KTS Polonia Bytom
KS Darbor Boles豉wice 2:1 MKS Mied Legnica S.A.
TS Mitech II 砰wiec 5:3 LKS Polonia Pr鏀zk闚

Brak u篡tkownik闚
zalogowanych i 1 go嗆

og馧em: 296 343

statystyki szczeg馧owe

Aktualno軼i

Podsumowanie weekendu

• autor: kksbytom, 2016-10-20 11:19

Nasze m這dziczki przegra造 z ch這pcami 1:0. Brakowa這 w tym meczu sprytu i spokoju. Dziewczyny czu造 w nogach minione mecze zw豉szcza, 瞠 wi瘯szo嗆 musia造 gra bez zmian. Ci庵le nie ma podstawowego sk豉du. Dziewczyn dopadaj choroby b康 kontuzje. No ale oby w przysz貫j rundzie by這 lepiej.
3liga zremisowa豉 po dobrej grze z Pawonkowem. Tu te nie by這 pe軟ego sk豉du ale dziewczyny da造 rade. Graj coraz pewniej, zgrywaj si i zaczynaj momentami tworzy akcje, którym brak wyko鎍zenia ale trudno si dziwi skoro przeciwniczki wszystkie pi趾i co im spad造 pod nog wykopywa造 w przód. Mimo wszystko gratulujemy tego remisu.
Co do seniorek tu absencja by豉 najwi瘯sza. Brakowa這 bramkarki pani kapitan Natalii Wyl篹ek, która musia豉 zosta w pracy, Moniki Papiny, która musia豉 i嗆 do szko造, Marzeny Ziaja, która mia豉 wyjazd z pracy, Izy Herdzik, która ma kontuzje, Katarzyny B彗, która ze swoj dru篡n 3ligow jecha豉 sama na mecz. Du穎 tego. Nic dziwnego, 瞠 wynik sko鎍zy si 1:3 dla Rekordu. ζwki dziewczyny nie mia造. Ale te które by造 stara造 si nie dopu軼i do wysokiego wyniku i za to im dzi瘯ujemy.
Pomimo trudno軼i kadrowych Polonia Bytom trzyma si i dogra t rund do ko鎍a. Jeste鄉y na 10 miejscu w drugiej lidze i to nie przez z陰 gr, tylko przez absencje podstawowych zawodniczek na meczach i treningach.
Do tego zawodniczki maj problemy z wygospodarowaniem miejsca dla siebie do trenowania na boisku Polonii Bytom. Jest tam sztuczna murawa, któr oblegaj prawie wszystkie dru篡ny w Bytomiu. I zawsze treningi odbywaj si na poówce boiska, gdy drug zajmuj ch這pcy a raczej panowie z dru篡n, które nawet nie maj w nazwie Polonia Bytom. A dziewczyny czyli m這dziczki, juniorki i seniorki których razem jest zawsze ponad 25 na treningu gnie盥膨 si na poówce. Dziewczyny zawsze by造 spychane na margines w klubie ale mia造鄉y gdzie trenowa. Teraz tego komfortu nie maj. Nie wyobra瘸my sobie co b璠zie jak sztuczna na pocz徠ku przysz貫go roku pójdzie do remontu. Gdzie si wtedy podziejemy?
Dlatego zarz康 klubu w przerwie zimowej podejmie decyzje jak b璠zie wygl康a豉 dru篡na i które ligi wystartuj na wiosn. Na razie 篡czymy dziewczynom du穎 zdrowia, cierpliwo軼i, mobilizacji i ch璚i do gry w ostatnich meczach rundy.

Dodaj sw鎩 komentarz

Autor: Tre嗆:pozosta這 znak闚:

Najbli窺ze spotkanie

KTS Polonia BytomLZS Pakos豉wice
KTS Polonia Bytom   LZS Pakos豉wice
2017-05-06, 16:00:00

Statystyki przedmeczowe »

Najbli窺za kolejka

Najbli窺za kolejka 16
SWD Wodzis豉w 奸御ki - TS Mitech II 砰wiec
LKS Polonia Pr鏀zk闚 - KS Darbor Boles豉wice
MKS Mied Legnica S.A. - KKS I Zabrze
KTS Polonia Bytom - GKS GieKSa Katowice S.A.
LKS Rolnik II Biedrzychowice - AZS PWSZ II Wa豚rzych
BTS Rekord I Bielsko - Bia豉 - LZS Pakos豉wice

04-2017

鈔oda

pi徠ek

KTS Polonia Bytom - LZS Pakos豉wice - 16:00

Polski W璕iel sp. z o.o. Autoryzowany Sprzedawca Kompanii W璕lowej S.A.

ζdowanie...

Statystyki dru篡ny