• SWD Wodzis豉w 奸御ki - MKS Mied Legnica S.A. 1:3

KTS Polonia BytomLKS Polonia Pr鏀zk闚
KTS Polonia Bytom 2:3 LKS Polonia Pr鏀zk闚
2017-03-19, 15:00:00

SWD Wodzis豉w 奸御ki 1:3 MKS Mied Legnica S.A.
KTS Polonia Bytom 2:3 LKS Polonia Pr鏀zk闚
LKS Rolnik II Biedrzychowice 0:3 TS Mitech II 砰wiec
BTS Rekord I Bielsko - Bia豉 4:1 KS Darbor Boles豉wice
LZS Pakos豉wice 1:6 KKS I Zabrze
AZS PWSZ II Wa豚rzych 1:7 GKS GieKSa Katowice S.A.

Brak u篡tkownik闚
zalogowanych i 1 go嗆

og馧em: 291 203

statystyki szczeg馧owe

Aktualno軼i

Podsumowanie weekendu

• autor: kksbytom, 2016-10-20 11:19

Nasze m這dziczki przegra造 z ch這pcami 1:0. Brakowa這 w tym meczu sprytu i spokoju. Dziewczyny czu造 w nogach minione mecze zw豉szcza, 瞠 wi瘯szo嗆 musia造 gra bez zmian. Ci庵le nie ma podstawowego sk豉du. Dziewczyn dopadaj choroby b康 kontuzje. No ale oby w przysz貫j rundzie by這 lepiej.
3liga zremisowa豉 po dobrej grze z Pawonkowem. Tu te nie by這 pe軟ego sk豉du ale dziewczyny da造 rade. Graj coraz pewniej, zgrywaj si i zaczynaj momentami tworzy akcje, którym brak wyko鎍zenia ale trudno si dziwi skoro przeciwniczki wszystkie pi趾i co im spad造 pod nog wykopywa造 w przód. Mimo wszystko gratulujemy tego remisu.
Co do seniorek tu absencja by豉 najwi瘯sza. Brakowa這 bramkarki pani kapitan Natalii Wyl篹ek, która musia豉 zosta w pracy, Moniki Papiny, która musia豉 i嗆 do szko造, Marzeny Ziaja, która mia豉 wyjazd z pracy, Izy Herdzik, która ma kontuzje, Katarzyny B彗, która ze swoj dru篡n 3ligow jecha豉 sama na mecz. Du穎 tego. Nic dziwnego, 瞠 wynik sko鎍zy si 1:3 dla Rekordu. ζwki dziewczyny nie mia造. Ale te które by造 stara造 si nie dopu軼i do wysokiego wyniku i za to im dzi瘯ujemy.
Pomimo trudno軼i kadrowych Polonia Bytom trzyma si i dogra t rund do ko鎍a. Jeste鄉y na 10 miejscu w drugiej lidze i to nie przez z陰 gr, tylko przez absencje podstawowych zawodniczek na meczach i treningach.
Do tego zawodniczki maj problemy z wygospodarowaniem miejsca dla siebie do trenowania na boisku Polonii Bytom. Jest tam sztuczna murawa, któr oblegaj prawie wszystkie dru篡ny w Bytomiu. I zawsze treningi odbywaj si na poówce boiska, gdy drug zajmuj ch這pcy a raczej panowie z dru篡n, które nawet nie maj w nazwie Polonia Bytom. A dziewczyny czyli m這dziczki, juniorki i seniorki których razem jest zawsze ponad 25 na treningu gnie盥膨 si na poówce. Dziewczyny zawsze by造 spychane na margines w klubie ale mia造鄉y gdzie trenowa. Teraz tego komfortu nie maj. Nie wyobra瘸my sobie co b璠zie jak sztuczna na pocz徠ku przysz貫go roku pójdzie do remontu. Gdzie si wtedy podziejemy?
Dlatego zarz康 klubu w przerwie zimowej podejmie decyzje jak b璠zie wygl康a豉 dru篡na i które ligi wystartuj na wiosn. Na razie 篡czymy dziewczynom du穎 zdrowia, cierpliwo軼i, mobilizacji i ch璚i do gry w ostatnich meczach rundy.

Dodaj sw鎩 komentarz

Autor: Tre嗆:pozosta這 znak闚:

Najbli窺ze spotkanie

TS Mitech II 砰wiecKTS Polonia Bytom
TS Mitech II 砰wiec   KTS Polonia Bytom
2017-03-26, 12:00:00

Statystyki przedmeczowe »

Najbli窺za kolejka

Najbli窺za kolejka 13
AZS PWSZ II Wa豚rzych - SWD Wodzis豉w 奸御ki
GKS GieKSa Katowice S.A. - LZS Pakos豉wice
KKS I Zabrze - BTS Rekord I Bielsko - Bia豉
KS Darbor Boles豉wice - LKS Rolnik II Biedrzychowice
TS Mitech II 砰wiec - KTS Polonia Bytom
LKS Polonia Pr鏀zk闚 - MKS Mied Legnica S.A.

pi徠ek

TS Mitech II 砰wiec - KTS Polonia Bytom - 12:00

鈔oda

03-2017

Polski W璕iel sp. z o.o. Autoryzowany Sprzedawca Kompanii W璕lowej S.A.

ζdowanie...

Statystyki dru篡ny