• KKS Zabrze - KTS Polonia 0:4

Polonia GKS Tychy 3:0 UKS Gimnazjum Istebna

3 liga grała z Czarnymi Sosnowiec

• autor: kksbytom, 2016-10-25 10:18

W sobotę tj. 22.10.2016 nasze juniorki występujące w 3 lidze zmierzyły się na wyjeździe z drużyną rezerw Czarnych Sosnowiec. Od początku rozgrywek było wiadomo, że dwa bardzo trudne spotkania pod względem sportowym czekają juniorki właśnie min. z drużyną Czarnych II Sosnowiec oraz Jaskółkami Chorzów.
Drużyna Czarnych Sosnowiec wzmocniona kilkoma zawodniczkami pierwszej drużyny nie dała najmniejszych szans naszym juniorkom i wbiła, aż 11 goli do naszej bramki. Mimo ogromnej przewagi pod względem wyszkolenia piłkarskiego należą się brawa dla naszych dziewcząt za przysłowiowe podjęcie rękawic i próby powalczenia z tak silnym rywalem. Na wyróżnienie w naszym zespole zasłużyła Justyna Rozentalska, która na murawie pozostawiła wiele zdrowia grając za dwie lub trzy zawodniczki. oraz Wiktoria Sendobra, która jak zawsze była niezawodna w swoich interwencjach w strefie obronnej, a także Klaudia Stargała, która wykazała się dobrą dyspozycją w tym dniu i wyłapała wiele strzałów oddanych przez Sosnowiczanki. Trener Michał Jabłoński po meczu w szatni podkreślił, że najważniejsze w grze, to pełne zaangażowanie całego zespołu, gdyż tylko w ten sposób możemy stawiać kolejne kroki do przodu w następnych meczach. Widać gołym okiem, że juniorkom brakuje boiskowego ogrania, a przede wszystkim większej odwagi w pojedynkach z silniejszym rywalem. Mimo wszystko jesteśmy bardzo zadowoleni z bytomskich zawodniczek i mamy nadzieje, że poprzez wytrwałość w treningach oraz upór nasza gra juniorek będzie wyglądała coraz lepiej.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

05-2018

Polski Węgiel sp. z o.o. Autoryzowany Sprzedawca Kompanii Węglowej S.A.

Ładowanie...